X

Copyright

Webdesign: Simon v/d Pol

Inhoud: lustrumcommissie

© 2013

Contact

Lustrum Algemeen

Lustrum@gyas.nl

Gyas

Gyas Bootenhuysch
Hoornsediep wz. 199
Postbus 1438
9701 BK Groningen
050-526 74 45
bestuur@gyas.nl

Lustrumcommissie

Nienke Mangnus – Voorzitter
praeses@lustrumgyas.nl

Esther Koeslag – Abactis
abactis@lustrumgyas.nl

Erik Maurits – Fiscus
fiscus@lustrumgyas.nl 

Tom Wisseborn en Koen Luppes – Commissarissen Activiteiten en Evenementen
evenementen@lustrumgyas.nl

Just van der Endt – Commissaris Acquisitie en PR
acquisitie@lustrumgyas.nl

Annemarie Brandsma – Commissaris Wedstrijden
wedstrijd@lustrumgyas.nl

Yldau van der Ende – Commissaris Merchandise
merchandise@lustrumgyas.nl

Wisse van Leeuwen – Commissaris Gala
gala@gyas.nl